Ondernemingsnummer 1018.792.681

Beva Technics

Commanditaire vennootschap Actief 2100 Antwerpen

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
1018.792.681
Btw-nummer
BE1018792681
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Begindatum
16 januari 2025

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.610 Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.620 Groothandel in gereedschapswerktuigen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.630 Groothandel in machines voor de mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.643 Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.644 Groothandel in hijs-, hef- en transportwerktuigen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.645 Groothandel in pompen en compressoren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.648 Groothandel in machines voor de textielindustrie en in naai- en breimachines (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.649 Groothandel in andere machines en werktuigen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.841 Groothandel in ijzerwaren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.525 Detailhandel in ijzerwaren en gereedschappen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.789 Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Beva Technics?

Het ondernemingsnummer van Beva Technics is BE 1018.792.681.

Wanneer werd Beva Technics ingeschreven?

Beva Technics werd opgericht op 16 januari 2025.

Wat is het adres van Beva Technics?

De maatschappelijke zetel van Beva Technics is gevestigd op Herentalsebaan 67 bus 402, 2100 Antwerpen.

Wat is het btw-nummer van Beva Technics?

Het btw-nummer van Beva Technics is BE1018792681.

Adres

Zetel Herentalsebaan 67 bus 402
2100 Antwerpen

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.369.932.506 Beva Technics Herentalsebaan 67 bus 402 2100 Antwerpen 16-01-2025

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Antwerpen met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
1018.794.760 Neoq Boekenberglei 266
1018.795.552 Alchemia Amerikalei 139 bus 1
1018.805.747 David, Boruch Justitiestraat 19
1018.819.506 Cédric Etienne Kardinaal Mercierlei 30
1018.827.820 Sow Brew Co Woeringenstraat 28

Alle vergelijkbare ondernemingen in Antwerpen

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.