Ondernemingsnummer 0876.395.790

Cuypers, Bart

Andere namen: Loxonix

Natuurlijk Persoon Actief 2830 Willebroek

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0876.395.790
Btw-nummer
BE0876395790
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Natuurlijk Persoon
Begindatum
1 oktober 2005

Benamingen

  • Cuypers, Bart (Naam, Onbekend)
  • Loxonix (Commerciële naam, Nederlands)

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.12005 Ruimen van bouwterreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (btw)
  • 43.35002 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.18001 Handelsbemiddeling in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.18012 Handelsbemiddeling in nieuwe en gebruikte autobussen, touringcars, minibusjes, motorhomes, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.18021 Handelsbemiddeling in nieuwe of gebruikte motorrijwielen, inclusief bromfietsen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.71101 Groothandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.71202 Groothandel in nieuwe en gebruikte autobussen, touringcars minibusjes, motorhomes, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.30002 Detailhandel in smeer- en koelmiddelen voor auto's (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.81101 Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.81202 Kleinhandel in nieuwe en gebruikte autobussen, touringcars, minibusjes, motorhomes, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 81.30002 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 95.31301 Reparatie van auto's : reparatie van de mechanische onderdelen en van de elektrische installatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteiten

  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken (btw)
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (btw)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Cuypers, Bart?

Het ondernemingsnummer van Cuypers, Bart is BE 0876.395.790.

Wanneer is Cuypers, Bart met de activiteit begonnen?

De activiteit van Cuypers, Bart is begonnen op 1 oktober 2005.

Wat is het adres van Cuypers, Bart?

Het adres van de eerste vestiging van Cuypers, Bart is Oostdijk 72, 2830 Willebroek.

Wat is het btw-nummer van Cuypers, Bart?

Het btw-nummer van Cuypers, Bart is BE0876395790.

Adres

Adres van de eerste vestiging Oostdijk 72
2830 Willebroek

Contact

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.149.144.569 Loxonix Oostdijk 72 2830 Willebroek 01-10-2005

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Willebroek met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0876.674.617 Piechowski, Mariusz Mechelsesteenweg 393
0876.674.914 Kelly, Elizabeth Steenschuitlaan 12
0878.491.089 De Maeyer, Erik Captain Trippstraat 10 bus 101
0878.515.439 AXUS VASTGOED Dorpshart 8
0881.218.967 AFTERSUN MEDIA SOLUTIONS Weerstanderslaan 24

Alle vergelijkbare ondernemingen in Willebroek

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.