Ondernemingsnummer 0872.426.809
WILL-PRO
Besloten Vennootschap Actief 1730 Asse
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0872.426.809
- Btw-nummer
- BE0872426809
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Begindatum
- 10 maart 2005
Activiteiten
Hoofdactiviteit
- 43.320 Schrijnwerk (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Nevenactiviteiten
- 43.110 Slopen (btw)
- 43.120 Bouwrijp maken van terreinen (btw)
- 43.12001 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.12005 Ruimen van bouwterreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.22301 Bouwen van open haarden, stookplaatsen, sierschouwen, enz door andere energiebronnen dan elektriciteit (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.23001 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32013 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.34201 Schilderen van metalen constructies (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.35001 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.35002 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.422 Chapewerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.42902 Bouwen van schoorstenen en industriële ovens (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.42903 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.91002 Uitvoeren van voegwerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.99001 Vlechten van ijzer en aanbrengen van bekisting (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.99003 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 71.11103 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22011 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.30002 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van WILL-PRO?
Het ondernemingsnummer van WILL-PRO is BE 0872.426.809.
Wanneer werd WILL-PRO ingeschreven?
WILL-PRO werd opgericht op 10 maart 2005.
Wat is het adres van WILL-PRO?
De maatschappelijke zetel van WILL-PRO is gevestigd op Edingsesteenweg 99, 1730 Asse.
Wat is het btw-nummer van WILL-PRO?
Het btw-nummer van WILL-PRO is BE0872426809.
Adres
Zetel Edingsesteenweg 991730 Asse
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.146.833.494 | Edingsesteenweg 99 | 1730 Asse | 10-03-2005 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Asse met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0876.226.437 | Krzesicki, Jaroslaw | Poverstraat 32 |
| 0876.646.309 | RENOLUCSE | Nerviërsstraat 23 |
| 0876.751.524 | TEDY RENOVATION | Hendrik De Kosterlaan 38 bus 1 |
| 0877.548.211 | FIERENS KEUKENS | Brusselsesteenweg 740 |
| 0877.898.401 | Jescu, Gabriel | Notstraat 9 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.