Ondernemingsnummer 0867.272.545
De Decker, Sofie
Natuurlijk Persoon Actief 9400 Ninove
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0867.272.545
- Btw-nummer
- BE0867272545
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Opening faillissement
- Rechtsvorm
- Natuurlijk Persoon
- Begindatum
- 21 mei 2025
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 47.511 Detailhandel in kledingstoffen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.715 Detailhandel in kledingaccessoires (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.716 Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Nevenactiviteiten
- 46.16001 Handelsbemiddeling in textiel, kleding, schoeisel en artikelen van leer (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.42301 Groothandel in kleding, inclusief sportkleding (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.424 Groothandel in kledingaccessoires (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.425 Groothandel in schoeisel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.512 Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoed (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.51201 Kleinhandel in kledingstoffen en meubileringstoffen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.711 Detailhandel in damesbovenkleding (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.712 Detailhandel in herenbovenkleding (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.721 Detailhandel in schoeisel (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.722 Detailhandel in lederwaren en reisartikelen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.792 Detailhandel in tweedehandskleding (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.400 Bemiddelingsactiviteiten in verband met zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 96.400 Bemiddelingsactiviteiten op het gebied van persoonlijke dienstverlening (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Jaarrekeningen en publicaties
- Btw-nummer van De Decker, Sofie: BE0867272545
- KBO-fiche De Decker, Sofie Bekijken
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van De Decker, Sofie?
Het ondernemingsnummer van De Decker, Sofie is BE 0867.272.545.
Wanneer is De Decker, Sofie met de activiteit begonnen?
De activiteit van De Decker, Sofie is begonnen op 21 mei 2025.
Wat is het adres van De Decker, Sofie?
Het adres van de eerste vestiging van De Decker, Sofie is Appelterre-Dorp(App) 40, 9400 Ninove.
Wat is het btw-nummer van De Decker, Sofie?
Het btw-nummer van De Decker, Sofie is BE0867272545.
Adres
Adres van de eerste vestiging Appelterre-Dorp(App) 409400 Ninove
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.373.799.242 | Appelterre-Dorp(App) 40 | 9400 Ninove | 21-05-2025 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Ninove met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0867.797.335 | Goessens, Daan | Beneden-Hemelrijk 18B |
| 0869.391.105 | De Ridder, Tom | Biezenstraat 26 |
| 0869.810.183 | KINT | Edingsesteenweg 400 |
| 0870.933.405 | ALDRON | Gentse Heerweg 42 |
| 0873.804.506 | Walravens, Karel | Oud-Hemelrijk 13 bus A |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.