Ondernemingsnummer 0849.600.333

SO MUCH

Besloten Vennootschap Actief 1435 Mont-Saint-Guibert

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0849.600.333
Btw-nummer
BE0849600333
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Begindatum
15 oktober 2012

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 58.19001 Uitgeverijen van : foto's, gravures en prentkaarten; kalenders en dienstregelingen; posters en reproducties van kunstwerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 59.11301 Productie en realisatie van publicitaire films en promotiefilms, films over technische onderwerpen of over bedrijven, films met educatieve inhoud of voor vormingsdoeleinden, videoclips (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 60.310 Activiteiten van persagentschappen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 62.20001 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.11002 Ontwerpen en plaatsen van buitenreclame : reclameborden en -panelen, lichtkranten en neonreclame, aanbrengen van reclame op bussen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.11006 Concipiëren van reclametechnieken die ernaar streven de individuele consument te benaderen (direct marketing) door middel van geadresseerde reclame (direct mailing), telefonische koopvoorstellen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.30001 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie (RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen (btw)
  • 74.20101 Maken van foto's voor bedrijven en particulieren: portretfotografie; mode-en reklamefotografie; fotografie tbv uitgeverijen, toeristische doeleinden, bemiddelaars in onroerende goederen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.202 Activiteiten van persfotografen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.209 Overige fotografische activiteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SO MUCH?

Het ondernemingsnummer van SO MUCH is BE 0849.600.333.

Wanneer werd SO MUCH ingeschreven?

SO MUCH werd opgericht op 15 oktober 2012.

Wat is het adres van SO MUCH?

De maatschappelijke zetel van SO MUCH is gevestigd op Rue du Bosquet 15 bus A, 1435 Mont-Saint-Guibert.

Wat is het btw-nummer van SO MUCH?

Het btw-nummer van SO MUCH is BE0849600333.

Adres

Zetel Rue du Bosquet 15 bus A
1435 Mont-Saint-Guibert

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.214.390.630 Rue du Bosquet 15 bus A 1435 Mont-Saint-Guibert 15-10-2012

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Mont-Saint-Guibert met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0860.860.152 HV Monolith Rue des Vignes 22 A
0861.045.145 Guarana̕ Nyssens, Nathalie Rue de la Source 20
0862.406.610 PLURIELS Rue des Bruyères 15
0863.768.469 GRAPHER § Co Rue Joséphine Rauscent 41
0864.496.761 GMT CONSULTING Rue Edouard Belin 1

Alle vergelijkbare ondernemingen in Mont-Saint-Guibert

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.