Ondernemingsnummer 0826.662.902

TFCOM Beheer

Besloten Vennootschap Actief 9860 Oosterzele

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0826.662.902
Btw-nummer
BE0826662902
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Begindatum
15 juni 2010

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 64.210 Activiteiten van holdings (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.10001 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.20001 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.20002 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.20003 Algemene audit-activiteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.20004 Verlenen van adviezen op het gebied van het beheer, zoals de argonomen en landbouweconomen ten behoeve van landbouwbedrijven, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.30001 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteit

  • 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur (btw)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TFCOM Beheer?

Het ondernemingsnummer van TFCOM Beheer is BE 0826.662.902.

Wanneer werd TFCOM Beheer ingeschreven?

TFCOM Beheer werd opgericht op 15 juni 2010.

Wat is het adres van TFCOM Beheer?

De maatschappelijke zetel van TFCOM Beheer is gevestigd op Langestraat 28, 9860 Oosterzele.

Wat is het btw-nummer van TFCOM Beheer?

Het btw-nummer van TFCOM Beheer is BE0826662902.

Adres

Zetel Langestraat 28
9860 Oosterzele

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.189.248.329 TFCOM BEHEER Langestraat 28 9860 Oosterzele 14-06-2010

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Oosterzele met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0826.764.454 REDNAS INVEST Lange Munte 7
0828.762.456 Vereecke, Bart Cijnsweg 4
0829.523.016 TECHNOLOGY HIGH PURITY Dennenlaan 6
0829.648.027 FIETESS Gaverse steenweg 82
0830.002.967 PGco Rattepas 7

Alle vergelijkbare ondernemingen in Oosterzele

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.