Ondernemingsnummer 0823.256.519
vh construct
Besloten Vennootschap Actief 2520 Ranst
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0823.256.519
- Btw-nummer
- BE0823256519
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Begindatum
- 17 februari 2010
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen (btw en RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00101 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.42901 Bouwen van funderingen, inclusief heien (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.910 Metselwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.91001 Uitvoeren van metselwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.91002 Uitvoeren van voegwerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Nevenactiviteiten
- 16.110 Zagen en schaven van hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.210 Vervaardiging van fineer en van panelen op basis van hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.230 Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.281 Vervaardiging van andere artikelen van hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.28104 Vervaardiging van gedraaide houten garnituren voor (over)gordijnen, monturen en stelen voor gereedschap, kwasten, borstels en bezems (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.28105 Vervaardiging van gedraaide houten spoelen, cops en klossen voor het spinnen of het weven, klossen voor naaigaren en andere dergelijke artikelen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.28106 Vervaardiging van houten schoenleesten, schoenspanners en kleerhangers (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 16.28107 Vervaardiging van houten ladders (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 25.11001 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 25.11003 Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 29.320 Vervaardiging van andere delen en toebehoren voor motorvoertuigen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 31.002 Vervaardiging van keukenmeubelen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 31.004 Vervaardiging van eetkamer-, zitkamer-, slaapkamer- en badkamermeubelen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 31.009 Vervaardiging van andere meubelen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 33.12003 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00103 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00301 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen voor industrieel of commercieel gebruik, van stel- en stapelplaatsen, scholen ziekenhuizen, van gebouwen voor de beoefening van erediensten, cultuur, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00302 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 42.11001 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 42.130 Bouw van bruggen en tunnels (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 42.13001 Bouw van bruggen (inclusief bruggen voor verhoogde wegen), viaducten, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 42.13002 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 42.21901 Boren en aanleggen van waterputten, graven van mijnschachten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 42.22002 Aanleg van telecommunicatielijnen en -netten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.120 Bouwrijp maken van terreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.12001 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.12002 Geschikt maken van terreinen voor mijnbouw : verwijderen van deklagen en overige werkzaamheden in verband met de ontsluiting van delfstoffen en de voorbereiding van de ontginning (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.12003 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.12004 Drainage van land- en bosbouwgrond (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.12005 Ruimen van bouwterreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.130 Proefboren en boren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.13002 Uitvoeren van horizontale boringen voor het leggen van kabels en kanalisaties (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.21102 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.230 Installatie van isolatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.23001 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.23002 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.23003 Isolatie van koelkamers en -pakhuizen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.24001 Installatie van stores en zonneschermen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.24006 Installatie van antennes en bliksemafleiders (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32001 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van hout of van kunststof : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32002 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, bekleding van wanden, plafonds, enz in hout of kunststof (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32003 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in hout of kunststof (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32004 Installatie van geblindeerde deuren en brandwerende deuren in hout of kunststof (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32005 Montage van serres, veranda's, enz, in hout of kunststof (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.34202 Schilderen van het interieur van schepen en boten door niet-gespecialiseerde eenheden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.35001 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.35002 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.41001 Bouw van daken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.41002 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.41003 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.42902 Bouwen van schoorstenen en industriële ovens (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.42903 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.99002 Uitvoeren van hijs- en hefwerkzaamheden voor rekening van derden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.99003 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.99004 Verhuur van machines voor de bouwnijverheid met bedieningspersoneel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.83101 Groothandel in bouwmaterialen : zand, grind, cement, bakstenen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.83102 Groothandel in schrijnwerk, anders dan hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.832 Groothandel in hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.839 Groothandel in overige bouwmaterialen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.842 Groothandel in installatiemateriaal voor loodgieterswerk en verwarming (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.529 Detailhandel in overige bouwmaterialen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.210 Algemene reiniging van gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22001 Reinigen van het interieur van allerlei gebouwen : kantoren, fabrieken, werkplaatsen, allerlei commerciële gebouwen, appartementsgebouwen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22002 Lappen van ramen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22003 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22011 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.300 Landschapsverzorging (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.30001 Snoeien van bomen en heggen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.30002 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 96.999 Overige persoonlijke diensten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van vh construct?
Het ondernemingsnummer van vh construct is BE 0823.256.519.
Wanneer werd vh construct ingeschreven?
vh construct werd opgericht op 17 februari 2010.
Wat is het adres van vh construct?
De maatschappelijke zetel van vh construct is gevestigd op Salielaan 1, 2520 Ranst.
Wat is het btw-nummer van vh construct?
Het btw-nummer van vh construct is BE0823256519.
Adres
Zetel Salielaan 12520 Ranst
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.186.063.759 | vh construct | Salielaan 1 | 2520 Ranst | 01-04-2010 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Ranst met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0824.909.675 | Van Riet Vincent | Sint Gummarusstraat 28 |
| 0827.660.913 | SPARTAN | Emblemseweg 83 |
| 0830.449.464 | VAN DYCK PROJECT | Profeetstraat 67 |
| 0831.607.526 | KIELE | Herentalsebaan 151 |
| 0834.581.268 | A-Z Constructief | Doggenhoutstraat 11 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.