Ondernemingsnummer 0805.549.366
BNM-Construct
Besloten Vennootschap Actief 1780 Wemmel
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0805.549.366
- Btw-nummer
- BE0805549366
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Begindatum
- 6 september 2023
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00101 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00102 Bouw van individuele huizen volgens de formule "sleutel op de deur" (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00103 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00104 Bouw van appartementen volgens de formule "sleutel op de deur" (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00105 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00106 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 41.00301 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen voor industrieel of commercieel gebruik, van stel- en stapelplaatsen, scholen ziekenhuizen, van gebouwen voor de beoefening van erediensten, cultuur, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.110 Slopen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.120 Bouwrijp maken van terreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.221 Sanitaire werkzaamheden (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.230 Installatie van isolatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.240 Overige bouwinstallatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.310 Stukadoorswerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.320 Schrijnwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.32013 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.341 Schilderen van gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.34201 Schilderen van metalen constructies (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.343 Glaszetten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.410 Dakwerkzaamheden (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.421 Waterdichtingswerken van muren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.422 Chapewerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.910 Metselwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.210 Algemene reiniging van gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22001 Reinigen van het interieur van allerlei gebouwen : kantoren, fabrieken, werkplaatsen, allerlei commerciële gebouwen, appartementsgebouwen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22002 Lappen van ramen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22003 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.22011 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.230 Andere reinigingsactiviteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BNM-Construct?
Het ondernemingsnummer van BNM-Construct is BE 0805.549.366.
Wanneer werd BNM-Construct ingeschreven?
BNM-Construct werd opgericht op 6 september 2023.
Wat is het adres van BNM-Construct?
De maatschappelijke zetel van BNM-Construct is gevestigd op Lt. Graffplein 15, 1780 Wemmel.
Wat is het btw-nummer van BNM-Construct?
Het btw-nummer van BNM-Construct is BE0805549366.
Adres
Zetel Lt. Graffplein 151780 Wemmel
Contact
- E-mailadres [email protected]
- Telefoonnummer 0471/62 47 39
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.349.533.307 | BNM-Construct | Imperiastraat 8 | 1930 Zaventem | 06-09-2023 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Wemmel met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0805.679.822 | SANITECH CONCEPT | Vijverslaan 81 bus 1 |
| 0805.745.445 | Vrînceanu, Dorin | Rassel 9 |
| 0805.751.383 | ELB CONCEPT | Lt. Graffplein 15 |
| 0805.769.496 | DN-ART | Steenweg op Brussel 337 |
| 0805.856.697 | Vaartkom Invest II | Havenkant 24C |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.