Ondernemingsnummer 0804.771.089

Claes, Kuno

Andere namen: Claes IT

Natuurlijk Persoon Actief 3583 Beringen

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0804.771.089
Btw-nummer
BE0804771089
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Natuurlijk Persoon
Begindatum
15 augustus 2023

Benamingen

  • Claes, Kuno (Naam, Onbekend)
  • Claes IT (Commerciële naam, Nederlands)

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 62.20001 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Claes, Kuno?

Het ondernemingsnummer van Claes, Kuno is BE 0804.771.089.

Wanneer is Claes, Kuno met de activiteit begonnen?

De activiteit van Claes, Kuno is begonnen op 15 augustus 2023.

Wat is het adres van Claes, Kuno?

Het adres van de eerste vestiging van Claes, Kuno is Zwanenbergstraat 21, 3583 Beringen.

Wat is het btw-nummer van Claes, Kuno?

Het btw-nummer van Claes, Kuno is BE0804771089.

Adres

Adres van de eerste vestiging Zwanenbergstraat 21
3583 Beringen

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.348.094.044 Claes IT Zwanenbergstraat 21 3583 Beringen 15-08-2023

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Beringen met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0804.771.287 DOMUS HABITARE Solferinostraat 40 bus 3
0804.861.062 Deltabit Consulting Zuidstraat 55
0804.958.557 Go For Meat Vlotstraat 5
0805.120.388 Van Rompuy, Debbie Helderbeekstraat 27
0805.155.824 Cams, Jannes Onze-Lieve-Vrouwstraat 44

Alle vergelijkbare ondernemingen in Beringen

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.