Ondernemingsnummer 0799.449.749

Ettaibi, Moulay

Andere namen: Swift Care

Natuurlijk Persoon Actief 8793 Waregem

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0799.449.749
Btw-nummer
BE0799449749
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Natuurlijk Persoon
Begindatum
1 april 2023

Benamingen

  • Ettaibi, Moulay (Naam, Onbekend)
  • Swift Care (Commerciële naam, Nederlands)

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 46.19001 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.419 Groothandel in overig textiel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.42301 Groothandel in kleding, inclusief sportkleding (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.424 Groothandel in kledingaccessoires (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.425 Groothandel in schoeisel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 53.200 Overige posterijen en koeriers (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 53.20001 Verzamelen, vervoeren en afleveren van brieven, pakketpost en pakjes door andere bedrijven dan de nationale posterijen Er kan gebruik worden gemaakt van diverse takken van vervoer (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 56.21002 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 81.210 Algemene reiniging van gebouwen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 81.22001 Reinigen van het interieur van allerlei gebouwen : kantoren, fabrieken, werkplaatsen, allerlei commerciële gebouwen, appartementsgebouwen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 81.22002 Lappen van ramen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 93.29901 Bieden van overig amusement, neg: circussen, poppentheaters, rodeo's, klank- en lichtspelen, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 95.316 Wassen en poetsen van motorvoertuigen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 96.10104 Reinigen van tapijten en gordijnen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 96.10202 Behandeling (ophalen, wassen, strijken, thuisbezorgen, enz) op niet-industriële schaal van wasgoed en reiniging van kleding, overwegend ten behoeve van particulieren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteiten

  • 81.230 Andere reinigingsactiviteiten (btw)
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (btw)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Ettaibi, Moulay?

Het ondernemingsnummer van Ettaibi, Moulay is BE 0799.449.749.

Wanneer is Ettaibi, Moulay met de activiteit begonnen?

De activiteit van Ettaibi, Moulay is begonnen op 1 april 2023.

Wat is het adres van Ettaibi, Moulay?

Het adres van de eerste vestiging van Ettaibi, Moulay is Koekoekstraat 45, 8793 Waregem.

Wat is het btw-nummer van Ettaibi, Moulay?

Het btw-nummer van Ettaibi, Moulay is BE0799449749.

Adres

Adres van de eerste vestiging Koekoekstraat 45
8793 Waregem

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.343.148.826 Swift Care Koekoekstraat 45 8793 Waregem 01-04-2023

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Waregem met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0799.611.679 ELLORANTI Sint-Pietersstraat 23
0799.817.260 Chmyłko, Rafał Putmanstraat 32
0799.896.741 SVSD Sioendreef 13
0800.056.592 Madame Monsieur Deerlijkseweg 258
0800.208.527 HOLVOET & CO Gentseweg 32

Alle vergelijkbare ondernemingen in Waregem

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.