Ondernemingsnummer 0798.384.729
Perick, Thomas
Natuurlijk Persoon Actief 4020 Liège
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0798.384.729
- Btw-nummer
- BE0798384729
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Natuurlijk Persoon
- Begindatum
- 13 februari 2023
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 18.130 Prepress- en premediadiensten (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 22.260 Vervaardiging van andere producten van kunststof (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 63.910 Activiteiten van webportalen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 73.110 Activiteiten van reclamebureaus (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 81.300 Landschapsverzorging (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 86.931 Activiteiten op het gebied van psychologie (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Jaarrekeningen en publicaties
- Btw-nummer van Perick, Thomas: BE0798384729
- KBO-fiche Perick, Thomas Bekijken
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Perick, Thomas?
Het ondernemingsnummer van Perick, Thomas is BE 0798.384.729.
Wanneer is Perick, Thomas met de activiteit begonnen?
De activiteit van Perick, Thomas is begonnen op 13 februari 2023.
Wat is het adres van Perick, Thomas?
Het adres van de eerste vestiging van Perick, Thomas is Rue Crahay 24, 4020 Liège.
Wat is het btw-nummer van Perick, Thomas?
Het btw-nummer van Perick, Thomas is BE0798384729.
Adres
Adres van de eerste vestiging Rue Crahay 244020 Liège
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.341.366.204 | PERICK Thomas | Rue Crahay 24 | 4020 Liège | 13-02-2023 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Liège met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0798.422.341 | Entreprise wallonne pour l'accélération de la transition énergétique | Avenue Maurice-Destenay 13 bus 2 |
| 0798.436.791 | Jonet, Marie-Pauline | Rue Winston-Churchill 319 |
| 0798.443.424 | GONZA | Rue François-Lefèbvre 55 |
| 0798.459.953 | Mannard, John | Rue des Wallons 171 |
| 0798.479.452 | BROWNIES DEV | Avenue Blonden 23 bus 1 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.