Ondernemingsnummer 0794.413.865

TARY CONSTRUCT

Andere namen: HARMONIE FLEURISTE O&T

Besloten Vennootschap Actief 9000 Gent

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0794.413.865
Btw-nummer
BE0794413865
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Begindatum
5 december 2022

Benamingen

  • TARY CONSTRUCT (Naam, Nederlands)
  • HARMONIE FLEURISTE O&T (Commerciële naam, Onbekend)

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.429 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten in de constructie van gebouwen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.761 Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteiten

  • 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.110 Slopen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.230 Installatie van isolatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.310 Stukadoorswerk (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.320 Schrijnwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.341 Schilderen van gebouwen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.343 Glaszetten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.422 Chapewerken (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.910 Metselwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TARY CONSTRUCT?

Het ondernemingsnummer van TARY CONSTRUCT is BE 0794.413.865.

Wanneer werd TARY CONSTRUCT ingeschreven?

TARY CONSTRUCT werd opgericht op 5 december 2022.

Wat is het adres van TARY CONSTRUCT?

De maatschappelijke zetel van TARY CONSTRUCT is gevestigd op Zwijnaardsesteenweg 44, 9000 Gent.

Wat is het btw-nummer van TARY CONSTRUCT?

Het btw-nummer van TARY CONSTRUCT is BE0794413865.

Adres

Zetel Zwijnaardsesteenweg 44
9000 Gent

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.338.555.875 TARY CONSTRUCT Landmeterstraat 12 bus 7 1080 Sint-Jans-Molenbeek 05-12-2022

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Gent met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0794.414.063 One Roofing Projet Zwijnaardsesteenweg 44
0794.443.460 Broucke Technics Belgiëlaan 44 A
0794.531.849 RDV-CONSTRUCT Waterstraat 205
0794.540.163 M & D TEAM Francisco Ferrerlaan 39
0794.546.992 TBI-Outsourcing Maaltemeers 71

Alle vergelijkbare ondernemingen in Gent

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.