Ondernemingsnummer 0779.335.810
Pick-Enroll
Commanditaire vennootschap Actief 1150 Sint-Pieters-Woluwe
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0779.335.810
- Btw-nummer
- BE0779335810
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Commanditaire vennootschap
- Begindatum
- 24 december 2021
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.20001 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.20002 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 78.200 Activiteiten van uitzendbureaus en andere diensten in verband met personeelsvoorziening (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 85.510 Sport- en recreatieonderwijs (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 85.592 Beroepsopleiding (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Pick-Enroll?
Het ondernemingsnummer van Pick-Enroll is BE 0779.335.810.
Wanneer werd Pick-Enroll ingeschreven?
Pick-Enroll werd opgericht op 24 december 2021.
Wat is het adres van Pick-Enroll?
De maatschappelijke zetel van Pick-Enroll is gevestigd op Maurice Liétartstraat 16 bus 7, 1150 Sint-Pieters-Woluwe.
Wat is het btw-nummer van Pick-Enroll?
Het btw-nummer van Pick-Enroll is BE0779335810.
Adres
Zetel Maurice Liétartstraat 16 bus 71150 Sint-Pieters-Woluwe
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.327.212.914 | Pick-Enroll | Maurice Liétartstraat 16 bus 7 | 1150 Sint-Pieters-Woluwe | 01-01-2022 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Sint-Pieters-Woluwe met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0779.355.210 | AC INFLUENCE MANAGEMENT | Jules de Troozlaan 36 bus 4 |
| 0779.511.103 | Bahier, Gaelle | Xavier Henrardlaan 4 |
| 0779.513.378 | Storme, Corinne | Félix Poelsstraat 19 |
| 0779.627.897 | Easily Contact | Drève Richelle 161 Bât L bus 49 |
| 0779.635.520 | Mousset, Harold | Nijvelsedreef 174 bus 30 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.