Ondernemingsnummer 0697.804.538

Can-Do-Consult

Besloten Vennootschap Actief 2660 Antwerpen

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0697.804.538
Btw-nummer
BE0697804538
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Begindatum
11 juni 2018

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 72.200 Speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van de maatschappij- en geesteswetenschappen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 88.109 Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting voor ouderen of personen met een handicap (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteiten

  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 66.199 Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.20001 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 70.20002 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 73.200 Markt- en opinieonderzoek (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 86.939 Andere activiteiten op het gebied van de geestelijke gezondheidszorg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 88.999 Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Can-Do-Consult?

Het ondernemingsnummer van Can-Do-Consult is BE 0697.804.538.

Wanneer werd Can-Do-Consult ingeschreven?

Can-Do-Consult werd opgericht op 11 juni 2018.

Wat is het adres van Can-Do-Consult?

De maatschappelijke zetel van Can-Do-Consult is gevestigd op Hollebeekstraat 181, 2660 Antwerpen.

Wat is het btw-nummer van Can-Do-Consult?

Het btw-nummer van Can-Do-Consult is BE0697804538.

Adres

Zetel Hollebeekstraat 181
2660 Antwerpen

Contact

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.328.828.755 Can-Do-Consult Hollebeekstraat 181 2660 Antwerpen 11-06-2018

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Antwerpen met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0697.816.218 DERAWAN Oudemansstraat 13 bus 1
0697.845.120 Smotny, Assaf Belgiëlei 139 bus 3
0697.860.362 AIMDIGITAL Michel De Braeystraat 52
0697.872.735 Van Agtmael, Philippe Gemzenstraat 23 bus 3
0697.911.931 Van Cleuvenbergen consulting Bouwhandelstraat 59

Alle vergelijkbare ondernemingen in Antwerpen

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.