Ondernemingsnummer 0680.730.657

DREAM TOUCH

Besloten Vennootschap Actief 1050 Elsene

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0680.730.657
Btw-nummer
BE0680730657
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Begindatum
5 september 2017

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 59.111 Productie van bioscoopfilms (RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 59.112 Productie van televisiefilms (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 59.130 Activiteiten op het gebied van de distributie van films en video’s (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DREAM TOUCH?

Het ondernemingsnummer van DREAM TOUCH is BE 0680.730.657.

Wanneer werd DREAM TOUCH ingeschreven?

DREAM TOUCH werd opgericht op 5 september 2017.

Wat is het adres van DREAM TOUCH?

De maatschappelijke zetel van DREAM TOUCH is gevestigd op Gachardstraat 88 bus 15, 1050 Elsene.

Wat is het btw-nummer van DREAM TOUCH?

Het btw-nummer van DREAM TOUCH is BE0680730657.

Adres

Zetel Gachardstraat 88 bus 15
1050 Elsene

Contact

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.284.658.321 . Gachardstraat 88 bus 15 1050 Elsene 01-03-2019

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Elsene met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0683.591.860 ROCKSTONE FILMS Louizalaan 54
0683.754.285 Uyttenhove, Frédéric Graystraat 167
0684.613.528 Leclipteux, Bertrand Johannalaan 13
0684.790.702 ACTIO CREATIS Jaargetijdenlaan 90
0684.988.264 PAX FILMS Collegestraat 99

Alle vergelijkbare ondernemingen in Elsene

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.