Ondernemingsnummer 0680.521.613

Dr. Dockx Sofie

Besloten Vennootschap Actief 2840 Rumst

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0680.521.613
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Begindatum
29 augustus 2017

Activiteiten

Hoofdactiviteit

  • 86.220 Activiteiten van medisch specialisten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Dockx Sofie?

Het ondernemingsnummer van Dr. Dockx Sofie is BE 0680.521.613.

Wanneer werd Dr. Dockx Sofie ingeschreven?

Dr. Dockx Sofie werd opgericht op 29 augustus 2017.

Wat is het adres van Dr. Dockx Sofie?

De maatschappelijke zetel van Dr. Dockx Sofie is gevestigd op Monnikenhofstraat 6, 2840 Rumst.

Adres

Zetel Monnikenhofstraat 6
2840 Rumst

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.293.401.880 Dr. Dockx Sofie Monnikenhofstraat 6 2840 Rumst 24-09-2019

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Rumst met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0685.720.516 BackonTrack Hazeweg 15
0699.991.887 Associatie Gastro - enterologie Rumst Ridder Gerardilaan 26
0711.985.443 Dr. ANN HEYLEN Pieter Breughellaan 28
0723.905.852 Dokter Massimiliano Montagna Eugeen Van de Vellaan 86A
0732.934.374 Dokter Stephan WILLOCX, Urgentiearts Jeroen Boschlaan 18

Alle vergelijkbare ondernemingen in Rumst

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.