Ondernemingsnummer 0674.488.906

Perrozzi, Cindy

Andere namen: AutrementZenC

Natuurlijk Persoon Actief 6180 Courcelles

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0674.488.906
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Natuurlijk Persoon
Begindatum
12 april 2017

Benamingen

  • Perrozzi, Cindy (Naam, Onbekend)
  • AutrementZenC (Commerciële naam, Frans)

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.200 Activiteiten van callcenters (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 86.995 Activiteiten op het gebied van voeding (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 96.23002 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn, zoals verleend in inrichtingen voor thalassotherapie, kuuroorden, Turkse baden, sauna's, stoombaden, massagesalons, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Perrozzi, Cindy?

Het ondernemingsnummer van Perrozzi, Cindy is BE 0674.488.906.

Wanneer is Perrozzi, Cindy met de activiteit begonnen?

De activiteit van Perrozzi, Cindy is begonnen op 12 april 2017.

Wat is het adres van Perrozzi, Cindy?

Het adres van de eerste vestiging van Perrozzi, Cindy is Rue des Libertaires(CO) 39, 6180 Courcelles.

Adres

Adres van de eerste vestiging Rue des Libertaires(CO) 39
6180 Courcelles

Contact

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.263.157.775 AutrementZenC Rue des Libertaires(CO) 39 6180 Courcelles 12-04-2017

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Courcelles met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0675.471.772 Art'Pack Rue du 28 Juin 1919(CO) 44
0675.767.722 Druine, Sophie Rue Nestor Jonet(CO) 42
0675.878.281 Cogo, Alison Rue des Bonniers(TR) 6
0675.947.072 DALAUSSE Grand-Rue(TR) 65
0675.992.307 Roemers, Alexandra Rue de la Marche(TR) 23

Alle vergelijkbare ondernemingen in Courcelles

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.