Ondernemingsnummer 0644.983.682

3B Plastics

Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Actief 2100 Antwerpen

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0644.983.682
Btw-nummer
BE0644983682
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Volgens het Wetboek van vennootschappen en verenigingen: Besloten Vennootschap
Begindatum
30 december 2015

Benamingen

  • 3B Plastics (Naam, Nederlands)
  • 3B Plastics (Afkorting, Nederlands)

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 46.499 Groothandel in andere consumentenartikelen, neg (btw)
  • 46.49902 Groothandel in houtwaren, vlechtwerk en kurkwaren (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.49903 Overige groothandel in consumentenartikelen,neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.839 Groothandel in overige bouwmaterialen (RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.86903 Groothandel in kunststoffen in primaire vormen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.55901 Detailhandel in artikelen van hout, kurk of vlechtwerk (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteiten

  • 46.869 Groothandel in andere intermediaire producten, neg (btw)
  • 47.559 Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg (btw)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van 3B Plastics?

Het ondernemingsnummer van 3B Plastics is BE 0644.983.682.

Wanneer werd 3B Plastics ingeschreven?

3B Plastics werd opgericht op 30 december 2015.

Wat is het adres van 3B Plastics?

De maatschappelijke zetel van 3B Plastics is gevestigd op Oude Bosuilbaan 43, 2100 Antwerpen.

Wat is het btw-nummer van 3B Plastics?

Het btw-nummer van 3B Plastics is BE0644983682.

Adres

Zetel Oude Bosuilbaan 43
2100 Antwerpen

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.248.892.342 3B Plastics Oude Bosuilbaan 43 2100 Antwerpen 30-12-2015

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Antwerpen met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0645.749.784 Korstjens, Christophe Lange Nieuwstraat 12
0645.920.327 DEWAPLAST Olmsebaan 57
0646.984.357 Oh, York Justitiestraat 4 bus 39
0647.851.518 Heijligen, Marnik Ommeganckstraat 1 bus 4
0649.422.324 Aerts, Niels Cellebroedersstraat 6 bus 1401

Alle vergelijkbare ondernemingen in Antwerpen

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.