Ondernemingsnummer 0636.747.194
PETER KOSLOWSKI
Besloten Vennootschap Actief 2600 Antwerpen
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0636.747.194
- Btw-nummer
- BE0636747194
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Begindatum
- 3 september 2015
Benamingen
- PETER KOSLOWSKI (Naam, Nederlands)
- PETER KOSLOWSKI (Commerciële naam, Nederlands)
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 62.20001 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 64.210 Activiteiten van holdings (btw)
- 66.21001 Schade- en risico-experten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 66.220 Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 68.110 Handel in eigen onroerend goed (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 68.11001 Handel in eigen onroerend goed : flatgebouwen en woningen niet voor bewoning bestemde gebouwen, grond (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 68.11002 Verkoop van eigen handelszaken en van zelf verworven sleutelgeld (overname) (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.10001 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.20001 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.20002 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.20003 Algemene audit-activiteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 70.20004 Verlenen van adviezen op het gebied van het beheer, zoals de argonomen en landbouweconomen ten behoeve van landbouwbedrijven, enz. (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 73.30001 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 78.10001 Zoeken, selecteren, verwijzen en plaatsen van personeel tbv latere werkgever of werkzoeker : formulering van taakomschrijvingen; op geschiktheid testen van sollicitanten; natrekken van referenties (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Nevenactiviteit
- 66.210 Activiteiten van risicoanalisten en schadetaxateurs (btw)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PETER KOSLOWSKI?
Het ondernemingsnummer van PETER KOSLOWSKI is BE 0636.747.194.
Wanneer werd PETER KOSLOWSKI ingeschreven?
PETER KOSLOWSKI werd opgericht op 3 september 2015.
Wat is het adres van PETER KOSLOWSKI?
De maatschappelijke zetel van PETER KOSLOWSKI is gevestigd op Floraliënlaan 399, 2600 Antwerpen.
Wat is het btw-nummer van PETER KOSLOWSKI?
Het btw-nummer van PETER KOSLOWSKI is BE0636747194.
Adres
Zetel Floraliënlaan 3992600 Antwerpen
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.245.702.428 | PETER KOSLOWSKI | Floraliënlaan 399 | 2600 Antwerpen | 03-09-2015 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Antwerpen met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0636.758.082 | GUY-DAVID SABLON | Mechelsesteenweg 20 |
| 0636.761.547 | SIGNATUUR | Fortuinstraat 18 bus 108 |
| 0636.780.056 | Buysse & Partners Holding | Jan Van Rijswijcklaan 162/1 |
| 0636.787.677 | CONSUMAR | Jos Op De Beecklaan 7 |
| 0636.793.122 | Phoenix Vp Consulting | Helenalei 39 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.