Ondernemingsnummer 0455.993.535
REALITY SYS
Naamloze vennootschap Actief 4000 Liège
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0455.993.535
- Btw-nummer
- BE0455993535
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Begindatum
- 15 september 1995
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 26.110 Vervaardiging van elektronische onderdelen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 26.120 Vervaardiging van elektronische printplaten (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 27.402 Vervaardiging van verlichtingsapparaten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.140 Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 72.109 Overig speur- en ontwikkelingswerk op natuurwetenschappelijk gebied (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 95.10001 Onderhoud en de reparatie van computers en randapparatuur (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van REALITY SYS?
Het ondernemingsnummer van REALITY SYS is BE 0455.993.535.
Wanneer werd REALITY SYS ingeschreven?
REALITY SYS werd opgericht op 15 september 1995.
Wat is het adres van REALITY SYS?
De maatschappelijke zetel van REALITY SYS is gevestigd op Rue Saint-Gilles 323, 4000 Liège.
Wat is het btw-nummer van REALITY SYS?
Het btw-nummer van REALITY SYS is BE0455993535.
Adres
Zetel Rue Saint-Gilles 3234000 Liège
Contact
- E-mailadres [email protected]
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.073.366.882 | REALITY SYS | Rue Saint-Gilles 323 | 4000 Liège | 06-10-1995 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Liège met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0456.248.705 | GENESIS TECHNOLOGY | Rue du Centenaire 34 |
| 0456.317.692 | SOCIETE DE TRADING, DE COMMERCE ET D'INDUSTRIE | Rue Butay(RR) 24 |
| 0456.399.945 | L'ATELIER INFORMATIQUE | Rue Royale, Emines 21 |
| 0456.400.341 | SOLUTIONS MOBILES | Quai Orban 48 |
| 0456.637.792 | THIRIART EVENEMENTS | Quai de Rome 8 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.