Ondernemingsnummer 0438.185.721

AQUA - CLARO

Naamloze vennootschap Actief 2801 Mechelen

KBO-gegevens bijgewerkt op

Identificatie

Ondernemingsnummer
0438.185.721
Btw-nummer
BE0438185721
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Begindatum
30 augustus 1989

Activiteiten

Hoofdactiviteiten

  • 46.499 Groothandel in andere consumentenartikelen, neg (btw)
  • 46.643 Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.83601 Groothandel in sanitair : baden, wasbakken, toiletten, enz (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)

Nevenactiviteit

  • 47.789 Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg (btw)

Jaarrekeningen en publicaties

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AQUA - CLARO?

Het ondernemingsnummer van AQUA - CLARO is BE 0438.185.721.

Wanneer werd AQUA - CLARO ingeschreven?

AQUA - CLARO werd opgericht op 30 augustus 1989.

Wat is het adres van AQUA - CLARO?

De maatschappelijke zetel van AQUA - CLARO is gevestigd op Steenweg op Blaasveld(HEF) 72, 2801 Mechelen.

Wat is het btw-nummer van AQUA - CLARO?

Het btw-nummer van AQUA - CLARO is BE0438185721.

Adres

Zetel Steenweg op Blaasveld(HEF) 72
2801 Mechelen

1 vestigingseenheid

Vestigingsnummer Naam Adres Plaats Begindatum
2.044.591.833 Steenweg op Blaasveld(HEF) 72 2801 Mechelen 05-11-1991

Vergelijkbare ondernemingen

Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Mechelen met dezelfde activiteitscode:

Ondernemingsnummer Onderneming Adres
0439.773.650 ESKENS BENELUX Kardinaal Mercierplein 2
0441.054.050 A V G Geerdegemdries 31
0441.422.056 ALMON - BELGIE Hendrik Consciencestraat 5
0441.903.096 D & G GOLDLAND INTERNATIONAL Désiré Boucherystraat 29
0443.336.223 VAN MARCKE LAR Blok Z (Aal) 5

Alle vergelijkbare ondernemingen in Mechelen

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.