Ondernemingsnummer 0427.357.749
HAIR DIFFUSION
Besloten Vennootschap Actief 7850 Enghien
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0427.357.749
- Btw-nummer
- BE0427357749
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Begindatum
- 3 juni 1985
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 47.279 Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 96.210 Kappers- en barbiersactiviteiten (btw en RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HAIR DIFFUSION?
Het ondernemingsnummer van HAIR DIFFUSION is BE 0427.357.749.
Wanneer werd HAIR DIFFUSION ingeschreven?
HAIR DIFFUSION werd opgericht op 3 juni 1985.
Wat is het adres van HAIR DIFFUSION?
De maatschappelijke zetel van HAIR DIFFUSION is gevestigd op Hernestraat(E) 3, 7850 Enghien.
Wat is het btw-nummer van HAIR DIFFUSION?
Het btw-nummer van HAIR DIFFUSION is BE0427357749.
Adres
Zetel Hernestraat(E) 37850 Enghien
1 vestigingseenheid
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.027.488.555 | HAIR DIFFUSION | Hernestraat(E) 3 | 7850 Enghien | 26-10-2000 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Enghien met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0446.253.745 | PHARMACIE CANNUYER | Samberstraat(E) 12-14 |
| 0471.177.401 | DIMI - TIF | Oude Markt Plaats(E) 31 |
| 0472.801.655 | MAXAM | Chièvresstraat 15A |
| 0476.644.142 | PARIS PARFUMS.BE | Rue Ernest Cambier 12 |
| 0503.855.414 | Vanbilloen, Ronald | Hernestraat(E) 53 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.