Ondernemingsnummer 0424.575.532
Interni ID
Andere namen: Interni-ID bvba
Besloten Vennootschap Actief 3150 Haacht
KBO-gegevens bijgewerkt op
Identificatie
- Ondernemingsnummer
- 0424.575.532
- Btw-nummer
- BE0424575532
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Begindatum
- 5 augustus 1983
Benamingen
- Interni ID (Naam, Nederlands)
- Interni-ID bvba (Commerciële naam, Nederlands)
Activiteiten
Hoofdactiviteiten
- 16.230 Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk (btw, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 31.002 Vervaardiging van keukenmeubelen (RSZ, uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 31.009 Vervaardiging van andere meubelen, neg (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.55101 Detailhandel in meubels (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
- 47.55102 Kleinhandel in inbouwkeukens (uitgeoefend in 1 vestigingseenheid)
Nevenactiviteit
- 43.320 Schrijnwerk (btw)
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Interni ID?
Het ondernemingsnummer van Interni ID is BE 0424.575.532.
Wanneer werd Interni ID ingeschreven?
Interni ID werd opgericht op 5 augustus 1983.
Wat is het adres van Interni ID?
De maatschappelijke zetel van Interni ID is gevestigd op Kruineikestraat(TIL) 129, 3150 Haacht.
Wat is het btw-nummer van Interni ID?
Het btw-nummer van Interni ID is BE0424575532.
Adres
Zetel Kruineikestraat(TIL) 1293150 Haacht
2 vestigingseenheden
| Vestigingsnummer | Naam | Adres | Plaats | Begindatum |
|---|---|---|---|---|
| 2.023.032.097 | Interni-ID bvba | Kruineikestraat(TIL) 129 bus B | 3150 Haacht | 13-05-2002 |
| 2.300.800.012 | INTERNI ID | Haachtsesteenweg 204 | 1910 Kampenhout | 01-05-2011 |
Vergelijkbare ondernemingen
Dit zijn de ondernemingen in de gemeente Haacht met dezelfde activiteitscode:
| Ondernemingsnummer | Onderneming | Adres |
|---|---|---|
| 0434.814.871 | ComfortHouse | Moorter 11 |
| 0445.204.957 | C.J.N.S. | Werchtersesteenweg 5 |
| 0454.501.517 | TWINS | Bosweg 2 |
| 0474.035.634 | HAMELS DIRK | Keerbergsesteenweg 88 |
| 0503.862.243 | Blauwens, Peter | Zoellaan 48 |
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), open data van de FOD Economie.